Miał być wpis o zawodach, ale przekornie zaczniemy od kolejnych nowości – od tego sezonu wprowadzamy pewną nowość – nie uświadczycie już na naszych zawodach papierowych metryczek, nie będziecie musieli czekać na wyniki, nie trzeba będzie pamiętać żeby coś wypełnić, podpisać. Wszystko będzie dostępne on-line, już, teraz, zaraz. Będziecie mogli zapisać się na zawody w ostatniej nawet chwili, przyjechać, strzelić i od razu zobaczyć swój wynik. Mało? Cóż, na więcej kiedyś jeszcze przyjdzie czas. A tymczasem zapraszamy:

http://www.zawodylts.pl

lub http://www.zawodylts.xyz

Instrukcje obsługi znajdziecie w plikach do pobrania – staraliśmy się uprościć wszystko do granic możliwości.

Mając jednak na uwadze, że dla nas, jako twórców, pewne rzeczy mogą być oczywiste, a dla pozostałych już niekoniecznie – uruchomiliśmy specjalny adres e-mail, pod którym otrzymacie pomoc w obsłudze programu, niemalże 24h/7 dni w tygodniu. Oczywiście w granicach rozsądku, po tej stronie tęczy też pracują ludzie 😉

Mamy nadzieję że projekt przypadnie Wam do gustu.

I pamiętajcie – to wszystko co robimy, robimy dla Was – więc oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi co do wyglądu, działania i funkcjonalności platformy.

Do zobaczenia na zawodach