Za oknem coraz częściej piękne słońce, dzień coraz dłuższy, a to wszystko sugeruje że idzie wiosna. A skoro już i ona się zdecydowała, to i na nas czas.

Już niebawem – 9 kwietnia, startujemy z drugą edycją zawodów Cztery Pory Roku z Benchrest.

Jak mieliście okazję doświadczyć ostatnio – poziom zawodników był bardzo wysoki i chyba nawet nas samych trochę zaskoczył. Ale jak to mówią “dopóki piłka w grze”, a edycji jest jeszcze trzy, więc wszystko może się wydarzyć.

Także zapraszamy serdecznie już 9 kwietnia od godziny 9.30.

Zapisów na zawody można dokonywać poprzez nową platformę dostępną pod adresem:

https://zawodylts.xyz

Tam także dostępne będą wyniki Waszej rywalizacji.

Wpisowe dla zawodników, z własną bronią i amunicją, wynosi 50 zł za każdą konkurencję, płatne przelewem na konto, lub 60 złotych za konkurencję, płatne w dniu zawodów.

Istnieje również możliwość skorzystania z klubowej broni i amunicji. W tym wypadku do wpisowego należy doliczyć opłaty za amunicję w wysokości:

  • Karabinek bocznego zapłonu – 40 złotych
  • Karabin centralnego zapłonu – 100 złotych

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia dokonania opłaty przelewem i zgłoszenie się do biura zawodów, celem potwierdzenia udziału w zawodach. Biuro zawodów czynne jest do godziny 11.30.

Na najlepszych w poszczególnych konkurencjach czekają puchary i dyplomy a dla zwycięzców całej edycji zawodów (planujemy 4 edycje na rok 2022) również nagrody rzeczowe.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do sportowej rywalizacji.
Poniżej dane do przelewu.

Dane do przelewu:
Legionowskie Towarzystwo Sportowe
ul. Stanisława Moniuszki
05-120 Legionowo
Alior Bank
51249000050000460092509378