Jak obiecaliśmy w poprzednim poście, poniżej znajdziecie więcej szczegółowych informacji na temat tych dwóch zawodów.

Konkurencje na Steiner Sniper Challenge (21.05 sobota) to po prostu nic innego jak trzy dystanse – 100, 200 i 300 metrów. Niby niewiele, ale trzy różne dystanse oraz trzy strzały próbne wliczone w czas konkurencji, będą wymagały od Was sporego zaangażowania i wprowadzą z pewnością sporo zamieszania.

Koszt wpisowego to 40 złotych za konkurencję płatne przelewem przed zawodami, lub 50 złotych w dniu startu, płatne gotówką w biurze zawodów.

Opłata za amunicję to 110 złotych za konkurencję.

MiniRifle (22.05 niedziela) to natomiast zabawa dla miłośników bocznego zapłonu.

Żeby jednak nie było tak łatwo, to strzelacie na dwóch dystansach – 50 i 100 metrów, gdzie na 50 metrów jedyne dozwolone przyrządy celownicze to mechanika. Trzeba będzie opalić tą bladą plamę od lunety i zerknąć w przezierniki 😉

Jeśli chodzi o opłaty, to tu również wpisowe jest w wysokości 40 złotych od konkurencji przelewem przed zawodami, lub 50 złotych w dniu zawodów gotówką w biurze.

Boczny zapłon ma jednak zdecydowanie łatwiej w temacie kosztów amunicji – tutaj opłaty wynoszą po 20 złotych za konkurencję.

Żeby nie było że tylko płacić każemy a nic nie dajemy w zamian, to i nagrody będą i to zacne… Optyka Steiner, vouchery do sklepu Kaliber, upominki i nagrody niespodzianki.

Niestety nie możemy zagwarantować, że każdy wyjedzie z zawodów z nagrodą, ale za to gwarantujemy świetną atmosferę, masę atrakcji i mnóstwo dobrej rywalizacji.

Zapraszamy serdecznie